Bayrampaşa Anaokulu

Bayrampaşa Anaokulu

BU SİTE BAYRAMPAŞA VE CİVARINDA BULUNAN ANAOKULLARI İÇİN YILLIK KİRALIKTIR.

Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan bu
site sizin olabilir.

Bayrampaşa Anaokulu Şeklinde Yapılan aramalarda 1 yıl boyunca ilk
sıralarda yer almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen yandaki formu doldurunuz müşteri temsilcimiz
sizi arasın.

Site kiralama fiyatlarımız : 500,00$ / YIL

 

 

DİĞER
KİRALIK SİTELERİMİZDEN

slideAlibeykoyanaokulu20

Çocuklarımızın eğitim hayatlarında okul öncesi eğitimin yeri tartışılmaz önem taşımaktadır. Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini göz önünde tutarak onlara en uygun içerik, materyal ve eğitim kadrosuyla Bayrampaşa Anaokulu olarak bu önemin farkındayız. Sanılanın aksine anaokulları yuva, oyun salonu ve eğlence amaçlı kurumlar değildir. Çocukların zihinsel, ruhsal ve fiziksel yaşları göz önüne alınarak, onlara en yararlı ve işlevsel eğitimi vermek için oluşturulmuş kurumlardır.

Ailede en temel eğitimleri alan çocuklar, bunların devamını da pekiştirerek getirirler. Okul öncesi çocuklar üzerinde yapılan araştırmalara bakıldığında en temel eğitimin 0-4 yaş arasında verilirken 4-6 yaş arası çocuklarda da bu eğitimin pekiştirildiği gözlemlenmiştir. Bu bağlamda bu yaşlardaki çocuklar için doğru ve kaliteli eğitimin nasıl büyük bir önem taşıdığını görüyor ve çocuklarınızı Bayrampaşa Anaokulu‘na bekliyoruz. Anaokulları, çocukların yuvadan sonraki eğitim hayatlarına ilk geçiş alanlarıdır. Tüm eğitim hayatlarının temellerini ve ön hazırlığını anaokullarında alırlar. Anaokulu ile eğitim hayatlarına başarılı bir geçiş için hazırlanırlar. Tüm anne babaların unutmaması gereken, direkt ilkokula başlayan çocukların bu konuda bir çok dezavantaj yaşayacaklarıdır. İlk kez profesyonel eğitimi ilkokul 1. sınıfta gören bir çocuk için bu durum hem fiziksel, hem zihinsel, hem de ruhsal olarak yorucudur. Kendini oyunlardan bir anda koparılarak temel derslerin arasında bulan çocuk, bu sürece uyum sağlamak için çok zorlanacaktır. Gerek okul yaşamına alışmak, gerek derslere uyum sağlamak, gerekse arkadaş ilişkileri kurmak anaokulu eğitimi almamış bir çocuk için çok daha zor olacaktır.

Bayrampaşa Anaokulu

Eğitimcileri, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini sağlamak adına onların ihtiyacı olan ders ve materyal içeriklerinin bilincinde olan deneyimli öğretmen kadrosundan oluşmaktadır. Çocuklarınızı yalnızca ilkokul yaşantısına uyum sağlamak amaçlı yetiştirmek yerine, eğlenerek öğrenmeyi onlara aşılayan, ders çalışmayı seven ve alışkanlık haline getirmiş, yaratıcı ve araştırmacı bireyler yetiştirmeyi kendine misyon edinmek de bir diğer prensibimizdir. Okulöncesi çağdaki çocukların ihtiyacı olan ve onlara en uygun eğitimin nasıl sunulacağı konusundaki uzman kadromuz ile güvenli bir okulda eğitim görme fırsatını çocuklarımıza sunuyoruz.

462 total views, 1 views today